Nezávislý blog Michala Jonáše o hrách všeho druhu

Xbox360.jpgTento víkend proběhne v Praze vlastně první velká a oficiální konference (jestli to tak můžu vznešeně nazvat), neboli pitka spíše, na kterou je přihlášena úplně celá kapacita hotelu, kde se akce bude konat. Tedy více než 70 účastníků z celé republiky a možná i ze Slovenska, což ale rozhodně není úplná sestava "online enabled" majitelů X360.

Celou akci zorganizovali kluci od stránek české Xbox 360 komunity, a jelikož jsem také členem této společnosti, akce se samozřejmě se svým reportážním fotoaparátem zúčastním. Velká reportáž včetně fotografií vyjde poté na herním serveru Hrej.cz, přítomen bude i kolega-reportážník z časopisu Level a samozřejmě své dojmy hned po skončení uveřejním i na tyto stránky, což bude buď hnedle v neděli, nebo v pondělí.

Kromě nás hráčů má přijít i zástupce české pobočky Microsoftu, který nad akcí zřejmě převezme záštitu a možná i finanční krytí, ale tomu stále nemohu uvěřit, takže v tomto jsem zatím střízlivý, nicméně uvidí se. Nicméně na srazu nebudou chybět ani herní stojany s konzolemi a také projektor, na kterém se bude konat velký turnaj v tenise Top Spin 2. Výhody zvolené hry jsou nasnadě: nenáročné ovládání, ale hlavně možnost hry kvarteta hráčů na jednom obrazu. Ceny do soutěže by taktéž měl věnovat český Microsoft. Setkání je ale jen pro registrované, jedná se o uzavřenou společnost, takže jestliže někdo z vás čtenářů na sraz také jede, určitě se v Praze potkáme.