Nezávislý blog Michala Jonáše o hrách všeho druhu

akropolis.jpgKaždé druhé úterý moderuji spolu s mými kolegy Lukášem Baštou (šéf konzolové sekce Hrej.cz) a Jakubem Boučkem (moderátor rádia Akropolis) oblíbený, pravidelný, multipařanský a multiorgastický pořad o počítačových a konzolových hrách Cheat. vysílá se vždy živě cca. od 18:00 a pořad trvá jednu hodinu.

Rádio Akropolis pak tento pořad i dvakrát reprízuje a později je nabízen, stejně jako všechny již odvysílané díly, na www stránkách rádia Akropolis volně ke stažení ve formátu .ogg. Jen stručně prozradím, o čem dneska (31.10) bude řeč. První sekce novinek bude zmiňovat nové inofrmace o STALKEROVI, informovat budeme o zajímavém herním bezdrátovém adaptéru spojující Xbox 360 periferie s domácími počítači, stejně jako představíme nové Halo 3. Dále rozebereme online funkce Playstation 3, potěšíme rockové hvězdy z Guitar Hero, nebo upozorníme na nová a zajímavá dema.

Druhá a poslední sekce recenzí pak rozpitvá Bully alias Canis canem Edit (moje recenze zde) pro PS2, počítače bude zastupovat budgetový simulátor globální jaderné války Defcon a Xbox 360 zase poslední díl stealth akcičky Splinter Cell: Double Agent.

Rádio Akropolis můžete chytnout jednak v rámci digitálního vysílání UPC, jestli jej máte, nebo jednoduše na internetu rovnou v několika bitratech a formátech streamovaného zvuku všech kvalit. Podrobné informace i živé vysílání tedy najdete na www stránkách rádia.

Jestli budete poslouchat, těšíme se na vás! 🙂

Jináč, jestli budete mít nějaké postřehy, pochvalu i kritiku k tomuto pořadu, můžete se vyjádřit zde v diskuzi.